Akustik Menfez

AnasayfaAkustik Menfez

Akustik Menfez

Akustik Menfez, makine ve jeneratör kabinlerinde hava girişini aksatmadan ses geçişini son derece etkili bir biçimde ses yalıtımı ve izolasyonu sağlamaktadır. Akustik menfezler galvaniz paslanmaz sacdan imal edilir ve istenilen renkte boyanabilmektedir. Ses yalıtım mengezleri 2 bölüme ayrılmaktadır. I tipi mengez ve V tipi menfez olmak üzere. Akustik menfez sistemleri uygun kalınlıkta perfore ve düz metal içinde taş yünü yada akustik sünger monte edilmiş, monte edileceği boşluğa göre ölçülüp üretilen akustik menfezlerdir.

Akustik Menfez

Akustik menfezler mekanik odalarda tavan ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik menfezlerin genişlikleri 150 mm, 300 mm ve 600 mm gibi standart ölçülerde imal edilmektedir. Ancak ihtiyaca göre farklı ölçülerde de üretimi mevcuttur.

Ses Kesici Akustik Menfez

Kasetlerin aralarındaki boşluk, cihazların basınç kaybı hesabına göre tasarlanır. Akustik menfezler gürültüye neden olan makine, jenaratör, klima kabinlerin de kullanılan hava akışını kontrol eden profesyonel bir ses yalıtım ve izolasyon ürünüdür.

× Canlı Destek