Akustik Yankı Yalıtımı

AnasayfaAkustik Yankı Yalıtımı

Dans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Dans salonlarında çalışma esnasında çalan müziğin dış ortama engel olabilmek adına ses kesici malzemeler kullanılmalıdır.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde her zaman tercih edilen ara bölmeli akustik ses yalıtımı sağlayan masa separatörleri ortamın ses düzenini sağlar.

Bowling Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Bowling salonu ses ve yankı yalıtımı ile eğlenceye daha fazla zaman ayırmak isteyen müşterilerinizi uyarmaya gerek kalmayacak.

Sunum Odası Akustik Ses Yalıtımı

Sunum, konferans, seminer salonları gibi mekanlara ses yalıtım malzemesi satışımız ve uygulama hizmetimiz mevcuttur.

Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ayrıca toplantı odası ses yalıtımı için yanmaz özellikte yalnızca ses emici akustik düzenlemelerde kullanılan ürünler de tercih edilebilmektedir.

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Konferans salonunda hassas bilgilerin daha verimli olması için akustik yalıtımın ve ses izolasyonun yapılması gerekmektedir.

Atış Poligonu Akustik Ses Yalıtımı

Atış poligonlarında ses yalıtımının yaplıma sebebi yüksek silah sesinin çevredeki insaları rahatsız etmemesi yüksek ses ve gürültüyü kesmek amacıyla uygulanır.

Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Sinema salonları ses yalıtımı; içerdeki seslerin dışarı çıkmaması, dışardaki seslerin içeri sızmaması için ses yalıtımı önemlidir.

Ev Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Ev sinema odası ses yalıtımı, ses izolasyonu, akustik düzenleme sağlamak ve ses geçişlerine engel olmak amacıyla yapılmaktadır.

Akustik Yankı Yalıtımı

Akustik yankı yalıtımı, ses bilimi ve teknolojisi. cami, tiyatro, konferans salonu gibi yerlerde sesin en az yankı ve en çok netlikle dinleyici kitlelere ulaştırılması büyük önem taşır.Bir odanın akustiği, düzensiz yankılardan dolayı güzel bir sesi, bir konuşmayı bozarak sinir bozucu yapabilir. ses yükselticiler, hoparlörler veya sesle ilgili herhangi bir sistemden çok şeyler beklenirken sonuç hayal kırıklığı olabilmektedir. İşte burada asıl problemin oda akustiği olduğu ortaya çıkmaktadır. Akustik Yansıtıcı panellerin kullanımı genelde sinema salonlarında gelen sesin dağılmadan yansıması ve kalitesini bozmadan bu işlemi sağlamaktır. Bu panellerde işlem sadece salon tarafından yapılır. Yansıtıcı modeller derzli ve delikli olarak ikiye ayrılırlar. Arkasında delik olmadığı için sesi soğurmaz, bir miktarını yutarak sesin doğru yöne kaliteli şekilde yansımasını sağlar.

× Canlı Destek