Renkli Tekno Touch Sünger

AnasayfaRenkli Tekno Touch Sünger

Renkli Tekno Touch Sünger

Renkli Tekno Touch Sünger akustik süngerler arasında ses yalıtım süngeri olan tekno touch sünger diğer akustik süngerlerden farklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan malzeme sünger olmasına karşılık dış yüzeyi kadife ile kaplanan malzeme dekoratif çözümleri de beraberinde sunarak tasarlanmıştır. Yumurta tipi, düz, labirent ve piramit gibi farklı formlarda imal edilen ses yalıtımı malzemesi istediğiniz şekilde mekanda tasarımlar yapmanızı mümkün kılmaktadır.

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilen tekno touch süngerler, akustik süngerlerdir. Tekno touch akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Farklı desenleri ve renk seçenekleri mevcuttur. Standart olarak 30 mm – 40 mm kalınlıklarda ve 50 cm * 50 cm ölçülerde üretilir. Düz modelleri ve kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Esnektir ve uygulaması kolaydır. Yüzey rengi kadife püskürtülerek oluşturulur. Hammade olarak 2 farklı şekilde üretilir.

Tekno touch sünger profesyonel bir kaplama olan bu ürün tüm sinema salonları için ekonomik ve kaliteli bir çözüm olacaktır.Yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca her türlü fosforlu renkte kadife kaplayabilmekteyiz.Tekno Taç Avantajları , dekoratif akustik duvar panelleri & tabloları , akustik süngerlerin yüzey deseni nasıl olursa olsun, ipeksi kadife Kumaş ile boyanarak istenilen renkli sünger elde edilmesinin yanı sıra yüksek ses emilim değerine sahip yenilikçi ürünlerdendir.

× Canlı Destek