Bariyerli Basotect Sünger

AnasayfaBariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Basotect Sünger

Ses izolasyonu dediğimiz uygulama yüksek ve rahatsız eden sesin yani gürültünün ortadan kaldırılması için yapılan teknik uygulamalardır. Bu uygulamaları yapabilmek için birçok sez izolasyon malzemesi bulunmaktadır. Bunlardan biriside bariyerli basotect süngerdir.Antibakteriyel olduğu için hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez.Hafif ve sabit bir ölçüye sahip olduğu için kolay uygulanır. Gürültü yoğunluğu yaşanan bir ortamda hayatınızı devam ettiriyorsanız ve bu durumdan şikayetçiyseniz bariyerli basotect melamin süngeri çözüm olarak görebilirsiniz. Duvar ve tavanlara kaplanan bu ürün seslerin ortamlar arası geçişlerini kesmektedir. Ayrıca ortamda akustik izolasyon sağlamaktadır. Bariyerli basotect melamini farklı yüzey formlarında temin edebilirsiniz. Beyaz ve gri olmak üzere iki çeşit renk seçeneği sunulmaktadır. Kullanıldığı mekan içerisindeki ses dalgalarının engellere çarparak geri yansımasını ve engellerden geçen sesin engellenmesini sağlar.Görünümleri güzel olduğu için mekandaki akustiği arttırır. Renkleri boğucu olmadığı için ortamdaki refah seviyesini arttırır.

Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Açık gri basotect süngeri evinizde veya herhangi bir yerde kullandığınızda sağlığınıza kötü etki edecek hiçbir malzeme bulunmadığından zamanla oluşabilecek sağlık sorunlarından da kurtulmuş olursunuz.

Bariyelri basotect melamin sünger ses sorunlarını gidermede mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Uygulaması yapıştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamada aks rapid özel solid bazlı yaıştırıcı kullanılır. Bir parmak rulo yardımıyla duvara sürülen aks rapid solid bazlı yapıştırıcı daha sonra süngerin yapıştırıcı sürülen bölgeye bastırılmasıyla uygulama sona erdirilir. Yapıştırıcının kuruma süresi 10 – 15 dk civarı sürmektedir. Uygulamada kendi yapıştırıcısı olan aks rapid solid bazlı yapıştırıcının kullanılması önemlidir. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama oluşturabilmek adına solid bazlı aks rapid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Ayrıca basotect melamin süngeri kendinden yapışkanlı olarak temin edebilirsiniz.

× Canlı Destek