Akustik Kauçuk Sünger

AnasayfaAkustik Kauçuk Sünger

Akustik Kauçuk Sünger

Kauçuk süngerler başta inşaat olmak üzere elektrik ve aydınlatma sektöründe kullanımı tercih edilen bir ses yalıtım ürünüdür. Kalıp ve ekstrüzyonla imal edilen kauçuk sünger hava şartlarına uygun olarak 120C derecede ısı karşı mukavemetini koruyabilmektedir. İnşaat sektöründe ısı ve ses yalıtımı için kauçuk sünger ideal bir seçim olacaktır.

Isı ve ses geçirgenliği minimum düzeyde olan süngerler gürültülü ortamdan uzak rahat bir yaşam alanlarını müşterilerine mümkün kılmaktadır. Spor salonları ve alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda yer altı döşemesi olarak da kullanılabilen kauçuk süngerler havalandırma işlemlerinde çeşitli tiplere bağlı olarak uygulamayı mümkün kılmaktadır.

Yanmazlık solüsyonu özelliğiyle yangın sistemlerinde de tercih edilen kauçuk sünger yapısı itibariyle herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Ayrıca sınırsız renk seçeneklerinde oyuncak yapımında da kullanılabilmektedir. Isıyla kolay şekil alarak istenilen ölçü ve ebatlarda farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler olarak tercih edebileceğiniz mukavemeti yüksek yalıtım malzemesi uygulama aşamasında da kolaylıkları beraberinde getirerek rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

× Canlı Destek