Vicoustic Flexi A50 Sünger

AnasayfaVicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik izolasyonda etkili bir malzemedir. Yüzeyinde kare halinde şekiller bulunan vicoustic flexi özel olarak akustik düzenlemeyi istenilen seviyede tutmak amacıyla tasarlanmıştır. Vicosutic flexi, flexi A50 yada kare flexi olarak da bilinmektedir. Ses absorbe edicidir ve yüzeyine çarpan ses dalgalarının gözeneklerine emilmesini sağlar ve bu sayede sesleri hapseder. Flexi Panel A50 panel, orta ve yüksek frekanslar için iyi akustik yalıtıma sahiptir.

Vicoustic flexi de poliüretandan üretilen sünger grupları arasındadır. Akustik yetenekte ve ses düzenleyici özellikte bir süngerdir. Flexi A50 süngerin kalınlıkları 40 mm – 50 mm dir. Boyutları 50 x 50 cm dir. Yoğunluğu 26 dns dir. Rengi siyahtır. Akustik çözümlemede mükemmel sonuçlar ortaya koyan flexi sünger ses yalıtımında tek başına yeterli derecede performans sergileyemez.

Poliüretan süngerden üretilmiş vicoustic kare flexi süngerinin üst yüzeyine kare deseni verilmiştir.Akustik ses yalıtım süngeri olarak kullanılır. Yüksek frekanslı seslerde etkili değildir. Yüzeyi sprey boyayla boyanabilen vicoustic a 50 panellerin maliyeti oldukça düşüktür.Yanmazlık özelliğine sahip vicoustic sünger diğer akustik süngerler ile benzer özelliklere sahiptir.

× Canlı Destek