Bass Trap Akustik Sünger

AnasayfaBass Trap Akustik Sünger

Bass Trap Akustik Sünger

Bass trap akustik sünger ses emici ve yüksek frekanslı bass seslerini kesen ses yalıtımı süngeridir. Bass trap akustik sünger köşe bass tuzağı olarata bilinir. Düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol eder. Bass trap akustik sünger ortamda dalgalanan yüksek ve alçak frekanslı seslerin dağılımında bass frekansını mükemmel derecede ayarlar.

Bass trap akustik sünger ses kayıt odası, stüdyo, sinema salonları, reji odası, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman çalgı odası, bateri odası vb. mekanlarda bir çok alanda kullanılan yüksek akustik performansa sahip olan akustik düzenleme malzemesdir. Bass trap akustik süngerin uygulaması kolaydır. Yüzeyi spyer boya ile boyanabilir. Solid yapıştırıcı, bali yada silikon ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırılır. İstediğiniz miktarda ve istediğiniz kalınlıkta sipariş verebilirsiniz.

Bass trap akustik sünger çeşitidir. Bass trap süngerler alçak frekans problemlerinin en iyi çözüm yoludur. Sık bir şekilde diğer akustik süngerler ve akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılır. 30 x 30 x 70 ebatlarındadır. Kendine özgü şekli ile akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda kullanılır.

× Canlı Destek