Ses Yalıtımı

AnasayfaSes Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı, yaşantımızda gürültü ve seslerin hayatımızı olumsuz etkilemesi için zararlarından korunma adına yapılan tüm çalışmalara verilen isimlerden birisidir. Konut, bina, okul, iş yeri, sanayi sitelerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanda istenmeyen seslerden çevreyi yalıtarak gürültünün vermiş olduğu zararlı etkileri en aza indirmek sinemaları, kayıt stüdyolarını, konser salonlarını ve bunun gibi alanları yalıtarak daha kaliteli bir yaşam ortamı sunmak amacımızdır.

Akustik Ses İzolasyonu

Kaliteli malzemeler ve ürünler ile profesyonel bir uygulama ile istenilen seviyede performans alınabilmektedir. Ciddi derecedeki ve yüksek frekanslı seslerin iletim kaybına uğratılması adına kullanılan bir çok ürün bulunmaktadır. Sorun bildirme, keşif, uygulama planı ve doğru malzeme kullanımı uygulamanın önemli adımlarıdır.

ege akustik duvar ses yalıtımı izolasyonu

Duvar Ses Yalıtımı

Binalarda ortak kullanım alanı olan duvarlardan gelen gürültü ve ses engellemek amacıyla duvar ses yalıtımı uygulaması yapılır.

ege akustik tavan ses yalıtımı izolasyonu

Tavan Ses Yalıtımı

Üst katınızdan gelen gürültüyü önlemek istiyorsanız, tavan ses yalıtımı izolasyonu uygulaması yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

ege akustik zemin ses yalıtımı izolasyonu

Zemin Ses Yalıtımı

Alt katınıza ses geçişini engellemek istiyorsanız, zemin ses yalıtımı uygulamamızdan yararlanarak çözüme kavuşabilirsiniz.

 

Akustik Ses Yalıtımı

 

ofis akustik ses yalıtımı izolasyonu

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımı çalışan kişilerin ofis içerisinde yapmış olduğu görüşmeler sırasında oluşan iletişim trafiğinin önüne geçebilmek için yapılır.

disco bar akustik ses yalıtımı izolasyonu

Disco & Bar Akustik Ses Yalıtımı

Disco bar gibi eğlence mekanları çevreye gürültü kirliliği yaratmaması için ses yalıtımı uygulaması yapılması gerekir.

müzik odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Müzik Odası Akustik Ses Yalıtımı

Müzik odası ses yalıtımı ve akustik yalıtım ses izolasyonu akustik paneller ses yalıtım hizmeti ve projelendirme yapmaktayız.

stüdyo akustik ses yalıtımı izolasyonu

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyolar ses kayıt odaları ve müzik odaları ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerin en önemli ve olması kesin olan uygulamalardandır.

vocal odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Vocal Odası Akustik Ses Yalıtımı

Vocal odası ses yalıtımı, müzisyenlerin müziklerini rahat okumaları ve ses kayıtlarının daha sağlıklı yapılabilmesi için en temel şartlardan biridir.

karaoke odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Karaoke Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik karaoke ses odaları yalıtımı konusunda uzman olan firmamız, kullandığı malzemeleri ile beklenenden çok daha iyisini sunmaktadır.

hobi odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Hobi Odası Akustik Ses Yalıtımı

Hobi odası, kişiye keyif veren, eğlenceli anlar geçirmesini sağlayan alanlardır akustik ses yalıtımı uygun olması önem taşır.

radyo odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Radyo odası ses yalıtımı, akustik ses düzenleme ve ses geçişlerini engellemek gibi amaçlarda akustik sünger ve panel kaplama yapılan uygulamalardır.

ses kayıt odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Ses Kayıt Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası ses yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları müzik dünyası için gerekli ve dikkat edilmesi gereken uygulamalardır.

 

Akustik Yankı Yalıtımı

 

dans salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Dans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Dans salonlarında çalışma esnasında çalan müziğin dış ortama engel olabilmek adına ses kesici malzemeler kullanılmalıdır.

çağrı merkezi akustik ses yalıtımı izolasyonu

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde her zaman tercih edilen ara bölmeli akustik ses yalıtımı sağlayan masa separatörleri ortamın ses düzenini sağlar.

bowling salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Bowling Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Bowling salonu ses ve yankı yalıtımı ile eğlenceye daha fazla zaman ayırmak isteyen müşterilerinizi uyarmaya gerek kalmayacak.

sunum odası akustik ses yalıtımı izolasyonu

Sunum Odası Akustik Ses Yalıtımı

Sunum, konferans, seminer salonları gibi mekanlara ses yalıtım malzemesi satışımız ve uygulama hizmetimiz mevcuttur.

toplantu salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ayrıca toplantı odası ses yalıtımı için yanmaz özellikte yalnızca ses emici akustik düzenlemelerde kullanılan ürünler de tercih edilebilmektedir.

konferans salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Konferans salonunda hassas bilgilerin daha verimli olması için akustik yalıtımın ve ses izolasyonun yapılması gerekmektedir.

atış poligonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Atış Poligonu Akustik Ses Yalıtımı

Atış poligonlarında ses yalıtımının yapılma sebebi yüksek silah sesinin çevredeki insanları rahatsız etmemesi yüksek ses ve gürültüyü kesmek amacıyla uygulanır.

sinema salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Sinema salonları ses yalıtımı; içerideki seslerin dışarı çıkmaması, dışarıdaki seslerin içeri sızmaması için ses yalıtımı önemlidir.

ev sinema salonu akustik ses yalıtımı izolasyonu

Ev Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Ev sinema odası ses yalıtımı, ses izolasyonu, akustik düzenleme sağlamak ve ses geçişlerine engel olmak amacıyla yapılmaktadır.

× Canlı Destek