Kendinden Yapışkanlı Sünger

AnasayfaKendinden Yapışkanlı Sünger

Akustik Kendinden Yapışkanlı Sünger

Kendiliğinden yapışkanlı akustik sünger rulo kova gibi ihtyaçları ortadan kaldırmak ve ortalığı temiz bir şekilde kullanmak için güzel bir çözüm denebilir. Kendiliğinden yapışkanlı süngerler ise labirent, yumurta, piramit , spesiyal, düz ve tekno touch sünger gibi akustik ses yalıtım süngerlerinde üretilmektedir. Bu süngerler kolayca uygulanabilmekte arkasındaki naylon ablajı çıkardıktan sonra uygulanacak yere yapıştırabilirsiniz.

 

Akustik yapışkanlı yanmaz süngerler, farklı akustik özelliği kazandırılmış yoğun homojen yapıya sahip, uygulamada size kolaylık sağlayacak kendinden yapışkanlı süngerlerdir.Ayrıca fırınlanma laminasyon işleminden sonra yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı kendinden yapışkanlı akustik köpüktür.

Kendinden yapışkanlı akustik sünger genellikle ofis ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, toplantı salonu ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı, televizyon ve radyo stüdyosu ses yalıtımı gibi akustik ses düzenleme uygulaması yapılması gereken yerlerde kullanılmaktadır.

× Canlı Destek