Akustik Piramit Panel

AnasayfaAkustik Piramit Panel

Akustik Piramit Panel

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik sünger alternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedir. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğunlukları mevcuttur. Yüzeyinde açık gözenekler bulunur. Bu açık gözenekler sayesinde sesleri yutar ve geri dönmemesini sağlar. Bu süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

Akustik piramit panel uygulanacak yere öncelikle özel yapıştırıcısı sürüldükten sonra malzeme üzerine pres yöntemi ile uygulanır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.20×20 cm boyutunda, 10 cm kalınlığında üretilmektedir.

Genel olarak Sinema salonu, ev sinema odası, stüdyo, radyo stüdyosu, reji odası, televizyon stüdyosu, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, düğün salonu, atış poligonu, ses kayıt odası gibi vb. ortamlarda kullanılmaktadır.

× Canlı Destek