Akustik Special Sünger

AnasayfaAkustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit Süngerlere %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Sipesyel Akustik Sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Yanmaz özellikte I. sınıf malzeme ile üretilmişlerdir. Ses izolasyonu ve Ses Yalıtımı malzemesi olarak kullanılırlar.Esnek yapıda kolay uygulanabilir malzemedir.Special Süngerler 50 DNS olup %70 – 80 Ses Yalıtımı Sağlar.

Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Özellikle, iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir. Ses kayit stüdyolarinda, açik plan ofislerde, lokantalarda, disko ve barlarda, atis poligonlarinda, televizyon stüdyolarında, havaalanlarindaki kontrol kulelerinde ve daha birçok mekanda, ses yalitimini – yutumunu sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılırlar.

Special sünger yapıştırma usulü ile uygulanmaktadır. Uygulama için özel yapıştırıcısı mevcuttur. Solid bazlı bu özel yapıştırıcı bir rulo yardımıyla süngerin uygulanacağı bölgeye sürülür. Daha sonra sünger yapıştırılır. Uygulamada kolaylık sağlaması için kendinden yapışkanlı modelide mevcuttur. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

× Canlı Destek