Basotect Yumurta Sünger

AnasayfaBasotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Melamin köpükten yumurta formunda elde edilmektedir. Basotect yumurta sünger orta ve yüksek frekanslarda etkilidir. Ses emici ve yutucu özelliktedir. Yankılanma önlenmesi, ortam akustiğinin üst düzey olması gereken mekanlarda ses düzenleme ve yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılır. Yumurta formunda üretilen basotect sünger yüzeyinde açık gözenekler bulunur. 8-11 kg/m³ yoğunluktadır. Anlık 290⁰C uzun süreli 150⁰C’ye kadar ateşe karşı dayanıklıdır.

Renk seçenekleri açık gri, koyu gri ve beyazdır. Melamin adı verilen köpükten yüzeyi yumurta şeklinde üretilir. Bakteri üretmez, antibakteriyeldir. Bu neden hastane ve okul gibi hassas mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yapısında kimyasal madde bulunmaz. Basotect yumurta sünger birinci sınıf kalitede elde edilir. Yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses yalıtımı ve akustik izolasyonunda kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır.

Gürültünün yoğun ve şiddetli olduğu mekanlarda bariyerli modeli kullanılır. İki süngerin arasına epdm ses bariyeri konularak, bariyerli yumurta sünger elde edilir. Bariyerli modeli ile istenilen oranda ses yalıtım performansı sağlanabilir.

× Canlı Destek