Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

AnasayfaJeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör odaları ses izolasyonu, Chiller soğutma sistemleri ses izolasyonu, Klima odaları fan motorları ses izolasyonu , Makine odaları ses izolasyonu, Sistem odaları ses izolasyonu, mr odası, emar odaları ses izolasyonu, ses izolasyonu, Tekne Yat motorları titreşim ve darbe sesi izolasyonu , hava kaynaklı seslerin izolasyonu , katı iletişimin izole edilmesi. Chiller soğutma grupları ve jeneratörlerin ses izolasyonlu kabininin ve gürültü duvarının yapılması gibi bir çok alanda ses izolasyonu ve akustik izolasyon çözümleri sunmaktayız.

Jeneratörlerin bulunduğu alanda titreşen cisimlerin elastik ortamda oluşturduğu basınç değişimlerine kulağın verdiği tepkilere sesin doğuşu ve yayılması ortamdaki parçacıkların titreşim ve bu titreşimlerin komşu parçacıklarla iletilmesiyle oluşur. Jeneratör odası ve kabinlerdeki ses izalasyonlarının tamamen yanmaz olması gerekmektedir. Hava emiş ve atışlarının havayı daraltmayacak şekilde genişleyerek imalat yapılması gerekmektedir.

Özellikle kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses yalıtımı amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz.Aksa jeneratör, Dalgakıran Kompresör, Ekomak Kompresör çözüm ortağı olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır. İnşaat, Marin, Sanayi Makinaları sektörlerinin ses yalıtımı gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulamaktayız.Bunun yanında özellikle akustik düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır.

× Canlı Destek