Soundtex Keçe Kumaş

AnasayfaSoundtex Keçe Kumaş

Soundtex Ses Yalıtım Keçesi

Akustik özellikteki bu malzeme ahşap panellerin iç kısımlarında bulunmaktadır . Ahşap panellerin orta kısmında ısıtma işlemi gerçekleştirilerek sound keçe kumaş monte edilmektedir. Soundtex keçe masa seperasyon paneli ve akustik paravanın iç bölümünde de kullanılan bir kumaştır. Yüksek ses yutum değerlerine sahip olan akustik yetenekte bir kapalama malzemesidir. Soundtex keçe kumaşta alev geciktirici özellik kazandırılmıştır.

Soundtex Kumaş ahşap panellerin arka tarafına ısıtılma yöntemiyle uygulanan sesi izole etme ve düzenleme amacıyla kullanılan akustik kumaş bir ses izolasyon malzemesidir.Avrupa’dan ithal edilen bu malzeme panel yapımında kullanılır ve yüksek ses yutum katsayısına sahip olan akustik kaplama malzemelerinden birisidir.Soundtex kumaşlar inşaat mühendisliğine uygun olarak üretilen ahşap panellerin arka tarafına kaplanır ve yanmaz kaplama ile güçlendirilmiş bir malzemedir.

Diğer kumaşlara oranla yüksek oranda ses emme özelliğine sahiptir.Sountex kumaş araştırma laboratuarlarında test edilmesi sonucu delikli ahşap tavan panelleri ile bağlantılı bulunmuş ve bunun sonucunda soundtex kumaş 1.8 mm delik yerleri boyutu 400 mm boşluk olarak üretilmektedir.Soundtex kumaşlar siyah ve beyaz renkte üretilerek sade renkleriyle üretilmektedir.Soundtex Boyutları : 60 cm x 180 cm rulo halinde satılmaktadır.

× Canlı Destek