Bariyerli Akustik Sünger

AnasayfaBariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded bondeks süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri çeşitidir. Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses problemlerini gidermek amaclı kullanılır. Piramit, Yumurta, Labirent gibi formlarda üretilebilir. Melamin akustik süngerlerde beyaz gri renk seçeneklerinde düşük yoğunluk ile yüksek performans sağlayan akustik ses yalıtım süngeridir.

Bariyerli süngerler yüksek frekanslı seslerin engellenmesinde kullanılan ses yalıtım süngeridir. İki akustik veya bondeks süngerpanın arasına epdm ağır kurşun ses yalıtım bariyeri uygulanarak yapılır.

Eğer üst yüzeyi akustik sünger olursa hem ortam akustiğini düzenleyip eko, yankı gibi ses problemlerinin çözümünü, hemde ciddi bir ses yalıtımı sağlar. Sadece bondex sünger ile uygulanırsa üstün ses kesici bir ürün olarak kullanılabilir. Bondex sünger zaten ses kesici özellikte sesin geçişini engelleyen bir üründür. Epdm bariyer ile daha iyi yalıtım sonuçları vermektedir.

× Canlı Destek