Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

AnasayfaEpdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm Ağır SesYalıtım Bariyeri

Ağır epdm bariyer ses izolasyonu uygulamalarında kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Bu malzemenin diğer malzemelere oranla daha fazla ses kestiği gözlemlenmiştir. Yüksek dansiteli epdm,eva ve minerallerin karıştırılması ile imal edilir.1000 DNS yoğunluktadır. Böylelikle bir noktadan diğer noktaya geçiş yapan gürültü enerjisini engellemiş olur. Titreşim,darbe ve yapı malzemelerinden kaynaklanan gürültü kalabalığını gidererek mükemmel bir izolasyon sağlar. Ses yalıtım kapıları,duvar ses izolasyonu vb. uygulamalar bariyerin kullanıldığı alanlardır.

Ağır epdm bariyerler çeşitli süngerler ile de kullanılabilir. Bu sayede farklı ses yalıtım uygulamalarında etkisini gösterebilir. Örneğin ses izolasyonun sağlanması istenilen alanlarda akustik yalıtımda uygulanacaksa aşağıda gördüğünüz malzeme tamda bu görev içindir. Altında bulunan rebonded bondex süngerpan uygulamalarda kaliteli yalıtım sağlayan süngerlerden birisidir. Üzerinde bulunan akustik süngerde çok iyi yankı yutucu süngerlerden biridir.

Epdm bariyerler beraber kullanıldığı malzemelere lamine edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu ses yalıtım malzemelerinin hepsi bir arada olunca ortaya sesi kesin kesebilecek çok etkili bir oluşum ortaya çıkmaktadır.

× Canlı Destek