Basotect Düz Sünger

AnasayfaBasotect Düz Sünger

Basotect Düz Sünger

Bakteri üretmez özellikteki basotect süngerin yüzeyi düz formda üretilmektedir. Ses izolasyon uygulamalarında kullanılır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Melamin köpükten üretilen sünger sınıfına girer. Ses sorunlarının gideren dekoratif bir üründür. Renk seçenekleri beyaz, koyu gri ve açık gridir. Mekanlarda uyum sağlar ve güzel bir görünüm kazandırır. Uygulandığı ortamda ses problemleri oluşmaz. Seslerin kaliteli anlaşılmasını sağlar. Mekanlar arası ses geçişlerini minimuma indirir. Bakteri üretmez bir yapıda olduğu için okul ve hastane gibi hassas mekanlarda çok kullanılmaktadır.

Melamin sünger tek başına uygulandığında yankı gibi problemleri engeller. Fakat ses yalıtımında etkili bir performans alınamaz. Bu nedenle bariyerli modeli kullanılmalıdır. Bariyerli melamin sünger güçlü gürültüleri izole edebilir. İstenilen oranda kesilmesini sağlar. Mekanlar arası seslerin geçişlerini kayba uğratır.

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

× Canlı Destek