Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı

AnasayfaToplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odası ses yalıtımı, ciddi işlerin yapıldığı ve önemli kararların alındığı toplantı odalarında toplantı odası ses yalıtımı maksimum kalitede özel yalıtım malzemeleriyle sağlanması gerekir. Rahatsız edici sesin şiddeti ne kadar düşükse malzeme maliyeti de o oranda düşecektir. Öncelikle toplantı odalarında ses yalıtımı sağlanırken ses oranı ve sesin şiddetine göre malzeme seçimi yapılması gerekir. Toplantı odaları güçlü bir ses seviyesine sahip bir ortamda yer alıyor ise bariyerli süngerlerle ortamın sessizliği sağlanabilmektedir.

Ayrıca toplantı odası ses yalıtımı için yanmaz özellikte yalnızca ses emici akustik düzenlemelerde kullanılan ürünler de tercih edilebilmektedir. Mekana ayrı bir atmosfer yaratmak adına farklı renk ve modellerde akustik kumaş kaplı paneller de tercih edilebilir. Darbe emici seslerin yalıtımında dilerseniz kauçuk levha ve kauçuk tabanlı halılardan da yararlanabilirsiniz.

Toplantı odası izolasyonu için sağlanabilecek pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında piramit ses yalıtım süngeri, yumurta ses yalıtım süngeri, labirent ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, special ses yalıtım süngeri, echobone bondex ses yalıtım süngeri çeşitleri mekanın uygunluğuna göre profesyonel kişilerce doğru bir malzemeyle uygulanabilmektedir.

× Canlı Destek