Akustik Ses Yalıtımı

AnasayfaAkustik Ses Yalıtımı

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımı çalışan kişilerin ofis içersinde yapmış olduğu görüşmeler sırasında oluşan iletişim trafiğinin önüne geçebilmek için yapılır.

Disco & Bar Akustik Ses Yalıtımı

Disco bar gibi eğlence mekanları çevreye gürültü kirliliği yaratmaması için ses yalıtımı uygulaması yapılması gerekir.

Müzik Odası Akustik Ses Yalıtımı

Müzik odası ses yalıtımı ve akustik yalıtım ses izolasyonu akustik paneller ses yalıtım hizmeti ve projelendirme yapmaktayız.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyolar ses kayıt odaları ve müzik odaları ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerin en önemli ve olması kesin olan uygulamalardandır.

Vocal Odası Akustik Ses Yalıtımı

Vocal odası ses yalıtımı, müzisyenlerin müziklerini rahat okumaları ve ses kayıtlarının daha sağlıklı yapılabilmesi için en temel şartlardan biridir.

Karaoke Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik karaoke ses odaları yalıtımı konusunda uzman olan firmamız, kullandığı malzemeleri ile beklenenden çok daha iyisini sunmaktadır.

Hobi Odası Akustik Ses Yalıtımı

Hobi odası, kişiye keyif veren, eğlenceli anlar geçirmesini sağlayan alanlardır akustik ses yalıtımı uygun olması önem taşır.

Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Radyo odası ses yalıtımı, akustik ses düzenleme ve ses geçişlerini engellemek gibi amaçlarda akustik sünger ve panel kaplama yapılan uygulamalardır.

Ses Kayıt Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası ses yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları müzik dünyası için gerekli ve dikkat edilmesi gereken uygulamalardır.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı, akustik düzenleme gerektiren mekanlardan uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanılan bazı malzemeler vardır (akustik sünger) bu süngerler, sesin hapsedilmesini, sen dengesinin düzenlenmesini ve müşteri talebi doğrultusunda farklı renk seçenekleri ile üretilerek dekoratif bir şıklık sunmak amacı ile kullanılır.

Seslerin daha iyi anlaşılması, ortamdaki parazit ve diğer rahatsız edici seslerin yok edilmesi için kullanılan teknolojiye verilen isim akustik ses yalıtımı ismidir. Son zamanlarda yeni inşaatlarda ve eski yaşam alanlarında sıkça kullanılan (yasa ile mecburidir) bu uygulamalar sayesinde daha yaşanılır ortamlara sahip olunması sağlanmaktadır. Ses frekanslarının belli bir düzeyin üzerine çıkması, konuşma yapılan ortamda seslerin algılanmamasına neden olur. bu nedenle ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapılması şarttır. Ege Akustik olarak deneyimli personellerimizle bu alanda müşterilerimize hizmet sunarak daha yaşanılır mekanlara sahip olmalarını sağlıyoruz.

× Canlı Destek