Kesik Piramit Sünger

AnasayfaKesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit sünger, açık gözenekleri olan, poliüretandan üretilen, akustik yetenek kazandırılmış bir ses yalıtım sünger çeşitidir. Dekoratif amaçlı üretilmiş akustik ürünler grubundadır. Stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. ses ile ilgili profesyonel mekanlarda yada ses problemleri giderilmesi gerek duyulan ortamlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yankı gibi sorunlarıdan şikayetçiyseniz ve seslerin daha net anlaşılması gerekiyorsa kesik piramit süngeri tercih edebilirsiniz. Özel tasarımı ile göze hoş görünen bir ürün olduğu için dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir.

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler. Özellikle stüdyo odası, müzik odası, reji odası gibi alanlarda akustik amaçlı kullanılabilmektedirler.

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik sünger alternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedir. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğunlukları mevcuttur. Yüzeyinde açık gözenekler bulunur. Bu açık gözenekler sayesinde sesleri yutar ve geri dönmemesini sağlar. Bu süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

× Canlı Destek