Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

AnasayfaYükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşemeler uygulandığı ortamda kablo düzeneği, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarını zeminde kullanılmasına gerek duyulan estetik ve kullanışlı koşullar sağlayan zemin kaplama sistemleridir. Kablolar ve diğer tesisatların bu sistemin alt kısmında bulunan boşluktan geçirilebilir ve herhangi bir problem oluştuğunda müdahale imkanı sağladığından kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ile sunulan kaplama malzemeleri oldukça estetik yapıda olup bir çok seçenekte yapılabilir. Kullanıcıya farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine göre malzeme seçimi de oldukça önem arz etmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

 

Yükseltilmiş döşeme sistemleri galvaniz den yapılmış çelik iskelet üzerine kurulmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde beton özlü paneller ile yük taşıma kapasitesi ve yangın dayanımı ile üst seviyeye ulaşılabilir.

Yükseltilmiş Zemin Kaplama

Yükseltilmiş döşemeler farklı panel çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar ONTO&MARU, BETON ÖZLÜ PANEL, EN KAPSÜL PANEL, FOLYO KAPLI PANEL, PVC KAPLI PANEL, LAMİNAT KAPLI PANEL, SERAMİK KAPLI PANEL, GRANİT KAPLI PANEL ve AKDOLAM PANEL seçenekleridir.

× Canlı Destek