Ses İzolasyonu

AnasayfaSes İzolasyonu

Ses İzolasyonu

Ses İzolasyonu bir çok insan sağlığı ve çevresi için önem taşımaktadır. Rahatsız edici ses ve gürültüden uzak huzur verici bir ortamı kim istemez ki. Ortamdaki sesin daha net duyulmasını istiyorsanız Ses İzolasyonu yaptırmanız gerekmektedir. İlk etapta ses sizi çok rahatsız edebilir zamanla rahatsız edici ses ve gürültüyü kabullenebilirsiniz fakat bu size olumsuz etki bırakacaktır. Rahatsız edici ses ve gürültü insan psikolojisine olumsuz etkiler kattığı için sinir sistemleri bozulabilir. Uykusuzluk, sinir, stres bu tarz problemlerden kurtulmanızı sağlayacak ses izolasyonu uygulaması yapılmaktadır.Mekanik ve Makine odalarında meydana gelen ses karmaşası rahatsız edici bir durum oluşturmaktadır. Ortamdaki sesin daha net ve daha iyi anlaşılması için ses izolasyon uygulamaları yapılması gerekli en önemli çalışmalardandır. Sesin ses seviyesine göre kullanılan malzemelerin doğru seçilmesi gerekmektedir. Doğru seçilen malzeme ve doğru uygulama sonucu etkili bir ses izolasyonu yapılmış olur.


Makine Odası Ses İzolasyonu

Rahatsız edici makine dairesi ve yüksek frekanslı ses çıkartan makinelerin verdiği huzursuzluktan kurtulmak için ses izolasyonu uygulaması yaptırabilirsiniz.

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

Bulunduğunuz binanın asansörünün çıkardığı seslerden rahatsız oluyorsanız ses izolasyonu çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Yüksek seviyedeki motor sesleri rahatsızlık uyandıracaktır ses izolasyonu ile tekne motor kabini uygulaması yapılabilmektedir.

Soğutma Odası Ses İzolasyonu

Chiller soğutma grubu ses izolasyonu uygulamaları makinenin çıkardığı sesi kesmek için yapılan uygulamalardır.

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör odaları makine daireleri klima odaları gibi mekanların ses izolasyon ve yalıtım işlerini projelendirerek ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kompresör Odası Ses İzolasyonu

Kompresör dairesi ses izolasyonu kompresör odasının etrafını ses izolasyonu sağlayan malzemeleri ile kaplanarak sağlanabilir.

× Canlı Destek